Dátum:
Rubrika:
Nezaradené
Tagy:

Gotická cesta otvorená 31. 8. 2019 – koncert, autobus

Sme radi, že aj tento rok sa nám podarí zorganizovať naše najobľúbenejšie podujatie roku na Gemeri. Tentokrát spolu vyrazíme dvoma autobusmi z Rožňavy na juh a predstavíme Vám skvosty v Brzotíne, Slavci, Gombaseku, Silici, Plešivci a večer zakotvíme v Štítniku na koncerte vážnej hudby. Pracujeme na dvojjazyčnom sprevádzaní, takže pokiaľ všetko klapne, pridať sa môžu aj kamaráti z Maďarska! Je to jeden z našich dlhodobých cieľov, ktorý sa nám konečne podarí zrealizovať.

Na našej Facebookovej stránke budeme postupne zverejňovať ďalšie informácie o podujatí GCO, ako podrobnosti o jednotlivých zastaveniach na trase, organizačné pokyny a hlavne zaujímavosti, ktoré si nesmiete nechať ujsť.

Prinášame vám podrobnejší časový rozpis podujatia Gotická cesta otvorená 2019. Pôjdu dva autobusy, prvý o 9.30 h so slovenským sprievodcom, druhý o 10.00 h s maďarským sprievodcom.

Radi by sme vám pripomenuli, že prihlásenie prebieha cez email gcotvorena@gmail.com. Aj keď ste sa prihlásili cez súkromnú správu alebo na iný mail, prosím, prihláste sa opätovne aj sem.

Prihlásenie sa nič nestojí, samozrejme budeme radi dobrovoľným príspevkom, ktoré využívame na organizáciu ďalších podujatí.

Vrcholom podujatia je záverečný koncert v evanjelickom kostole v Štítniku. Flautové kvarteto hudobníkov Symfonického orchestra Slovenského rozhlasu v zložení Věra Rašková – flauta, Samuel Mikláš – husle, Júlia Urdová – viola a Michaela Čibová – violončelo vám predstaví diela skladateľov J. S. Bacha, G. P. Telemanna, W. A. Mozarta a J. Podprockého.

Koncert sa uskutoční 31. augusta o 18. hodine. Vstupné je dobrovoľné. Tešíme sa na vašu návštevu!

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať!

Tešíme sa na vás, zdieľajte plagát medzi vašou rodinou a kamarátmi, vítaní ste všetci!

Tím Gotickej cesty